موتور کرکره

 موتور کرکره


موتور درب کرکره ای پارکینگ

درب های کرکره ای با موتور کرکره قدرتمند به عنوان یک درب دارای امنیت بالا، از حفاظت و امنیت مطلوبی در برابر سرقت و خرابکاری ها برخوردار هستند. درب های کرکره ای می توانند حریم خصوصی ملک شما را تقویت کنند و فضای داخلی پارکینگ یا فضای تجاری شما را از دنیای خارج بسته نگه دارند.

این به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند: اگر افراد نتوانند داخل پارکینگ را ببینند، خطر سرقت برای اموال شما را به حداقل می رساند. اما بحث اصلی ما در این مطلب موتور و کاربرد آنها است.

موتور درب کرکره ای

موتور کرکره قدرتمند این امکان را برای صاحبان پارکینگ ها به وجود آورده تا بدون نیاز به انجام کار فیزیکی خاصی و فقط با فشار دادن یک دکمه درب را باز و بسته کنند. موتورهای کرکره در سبک ها و مکانیزم های مختلفی ارائه می شوند و تصمیم گیری در مورد بهترین آنها می تواند کمی سخت و دشوار باشد.

انتخاب موتور کرکره ای مناسب به اندازه درب پارکینگ و نیز ارتفاع درب و نیز فشار وارده بستگی دارد. مدل ها و برندهای مختلفی از موتورهای کرکره ای در بازار وجود دارد، که هر کدام از آنها متناسب با اهداف خاصی طراحی و ساخته شده اند.

موتور فونیکس کرکره برقی

موتور کرکره فونیکس از محصولات با کیفیت و نیز قدرتمند در بازار است که خصوصیات بسیار منحصر به فردی دارد، این نوع از موتورها از سرعت ۳۷ ساعته پشتیبانی می کنند که برای یک درب پارکینگ سرعت مناسبی به شمار می رود.

علاوه بر این از موتورهای جمع و جور و مقاوم موجود در کشور است که قادر است دهانه هایی به بلندی ۴ متر و عرض ۲.۵ متر را پوشش دهد.

 موتور کرکره

یکی از بزرگترین مزایای داشتن کرکره های برقی با موتور کرکره فونیکس راحتی آن است. این نوع از کرکره ها با استفاده از کنترل از راه دور به صورت خودکار باز و بسته می شوند. چنین موتورهایی می توانند به راحتی و فقط در صورت لزوم فقط با لمس یک دکمه بالا و پایین شوند و همچنین می توانند به صورت ایمن قفل شوند.

موتور کرکره فونیکس در دو نوع ۳۰۰ و ۵۰۰ کیلوگرمی در بازار موجود است و متناسب با نیاز شما ارائه می شود. از ویژگی های آنها می توان به تغییر از تک کانال به چهار کانال و همچنین پشتیبانی از اتو کلوز اشاره کرد.

این نوع از موتورها دارای ۴ میکرو سوییچ هستند که با ضربه فیزیکی، فشار و حرکت تحریک می شود و عمل قطع و وصل جریان الکتریکی را انجام می دهند.

قیمت موتور کرکره برقی

به دلیل متغیر بودن اندازه، قدرت و سرعت و مشخصات موتور کرکره، همه موتورهای کرکره ای به صورت جداگانه قیمت گذاری می شوند و قیمت هر کدام از آنها به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. برای دریافت قیمت هر کدام از برندهای موتورهای کرکره ای بهتر است به مراکز تولیدی و یا مراکز فروش مراجعه کنید تا از آن آگاهی یابید.

البته بهترین و آسان ترین روش برای دریافت یا استعلام قیمت موتور کرکره، استفاده از شبکه بزرگ اینترنت است. شما به صورت آنلاین از مراکز فروش اینترنتی می توانید قیمت محصولات را به صورت روزانه استعلام بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *