تیغه کرکره

تیغه کرکره


خرید تیغه کرکره تناژ از مراکز معتبر

تیغه کرکره از اجزای مهم و کاربردی در کرکره ها به شمار می رود، این نوع ابزار فقط برای یک هدف ارزش خود را محدود نکرده است. تیغه های کرکره به دلیل ویژگی چند منظوره بودن در بین مردم صنعتگران محبوب شده اند.

تولید کنندگان درب و پنجره های خودکار مدام به دنبال استفاده از محصولات کاربردی تر در حوزه خود هستند که از لوازم آنها در پارکینگ ها و یا فضاهای تجاری محافظت کند و بتواند فضای بسیار کمی را نیز اشغال کند.

تیغه کرکره

تیغه کرکره از شکل و ظاهر خاصی پیروی می کند تا بتواند با کمترین میزان نیرو بالا و پایین بیاد، معمولا  لبه های این نوع از تیغه ها به صورت چفت و بست تا خورده است، تا  هر یک از تیغه ها در محور خود به تیغه های بعدی کرکره متصل شود.

این عمل بیشتر شبیه به لولای پیوسته می ماند. انجام این کار باعث می شود که با حرکت یک تیغه، تیغه های بعدی به دنبال آن حرکت کنند، و در نهایت عمل باز و بسته شدن کرکره به کمک یک موتور مخصوص محقق می شود.

تیغه های کرکره در اشکال مختلفی تولید می شود که مهمترین آنها عبارت است از:

  • تیغه های یک رو تخت
  • تیغه های دو رو تخت
  • تیغه های دو رو قوس
  • تیغه های یک رو قوس
  • تیغه های با طراحی خاص
  • تیغه های دالبری و قوس
  • تیغه های قوس و مواج

خرید تیغه کرکره ارزان قیمت و با کیفیت

همان طوری که گفته شد تیغه کرکره در اشکال و طرح های متنوعی تولید می شود و شما با مراجعه به مراکز فروش آن می توانید این نوع از لوازم صنعتی را خریداری کنید، اما انتخاب نوع آن به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از، میزان تردد، وزن تیغه ها، مساحت ورودی درب مورد نظر و مهمتر از همه نوع موتور کرکره برقی و توان قدرتی آن.

برای این که بتوانید مناسب ترین نوع تیغه کرکره را متناسب با نیاز خود خریداری کنید، باید با افراد متخصص و ماهر در زمینه مشورت کنید و از آنها کمک بگیرید، زیرا این کار یک کار فنی است که به دانش و تخصص خاصی نیاز دارد.

برای خرید تیغه کرکره نیازی به مراجعه حضوری و گردش چند ساعته در بازار نیست، شما می توانید به صورت آنلاین و متناسب با نیاز خود این محصول را سفارش دهید، برای این کار باید وارد وب سایت های آنلاین معتبر در این زمینه شوید، محصولات و برندهای مختلف را از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر مقایسه کنید و بعد از اطمینان از کیفیت محصول انتخاب کرده آن را سفارش دهید تا برای شما ارسال شود.

قیمت تیغه کرکره در بازار داخلی

مهمترین و تاثیر گذارترین عامل در انتخاب تیغه کرکره، کیفیت و قیمت است. به دلیل تنوع گسترده این نوع از محصولات قیمت آنها در بازار فروش متغیر است، و کیفیت آنها تعیین کننده قیمت می باشد، هر اندازه تیغه ها کیفیت و مقاومت بالاتری داشته باشند به طبع گرانتر از سایر تیغه ها خواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *