تیغه کرکره کروکی

تیغه کرکره کروکی


 تیغه آلومینیوم کرکره صنعتی چه خصوصیاتی دارد

کرکره های آلومینیومی یا پرده های کرکره ای نوعی کرکره هستند که دارای تیغه آلومینیوم افقی هستند. آنها با چرخش موتور برقی موجود در مخزن کرکره کار می کند تا زاویه کرکره ها را تنظیم کنند، بدین معنی که شما کنترل کاملی بر میزان باز و بسته شدن کرکره دارید.

این نوع از کرکره های آلومینیومی را می توان در داخل یا خارج از خانه نصب کرد، زیرا آلومینیوم ماده ای فوق العاده بادوام  و سبک است. به عنوان مثال می توان از آنها به عنوان درب پارکینگ، مراکز صنعتی و تجاری استفاده نمود.

تیغه آلومینیوم از ابتدایی ترین تیغه های مورد استفاده در کرکره های صنعتی به شمار می رود، آنها نسبت به سایر تیغه ها مقاوم تر، انعطاف پذیر تر، سبک تر، بوده و همچنین در برابر حرارت نیز مقاومت بالایی دارند به خصوص در آتش سوزی های احتمالی.

تیغه آلومینیوم مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد و همچنین نیاز به نگهداری کمتر را می طلبد و طول عمر  آن نسب به سایر تیغه ها بیشتر است. در طول سال ها، مطالب بی شماری منتشر شده است که حاکی از آن است که کرکره های برقی، به ویژه آنهایی که از آلومینیوم ساخته شده اند، می توانند ارزش خانه شما را افزایش دهند.

ممکن است بپرسید، چرا؟ خوب، این به این دلیل است که ظاهر شسته و رفته و یکنواخت این کرکره ها جذابیت محدودتری را ایجاد می کند. علاوه بر این به بهترین شکل ممکن امنیت فضا را نیز تامین می کند.

تیغه کرکره کروکی چیست

تیغه کروکی یا به اصطلاح تیغه های فوم دار، از بهترین و با ارزش ترین تیغه های موجود در دنیا هستند، مهمترین و اصلی ترین ویژگی آنها، عملکرد بی صدای آنها است، شما می توانید برای اماکن مختلف به خصوص برای فضاهایی که نیاز به سر و صدای کمتری دارند از این نوع کرکره ها استفاده کنید، زیرا فوم و یا لاستیک های مخصوص استفاده شده در چنین تیغه هایی تا حد زیادی جلوی آلودگی صوتی را می گیرند.

معمولا این نوع سیستم قابلیت آن را دارد که بر روی تیغه آلومینیوم نیز نصب شود.

از دیگر خصوصیات مهم تیغه کرکره کروکی تمیز کردن آسان آنها است، قطعا اگر از کرکره های قدیمی برقی استفاده کرده باشید دیده اید که تمیز کردن آنها چه اندازه سخت و دشوار است.

اما در چنین کرکره ای شما فقط یک پارچه مرطوب برای پاک کردن گرد و غبار از تیغه ها  نیاز دارید. به بیان ساده، شما در هزینه شستن و تمیز کردن چنین کرکره هایی صرفه جویی خواهید کرد، و با حداقل تلاش به بهترین شکل خواهید توانست کرکره برقی از نوع تیغه آلومینیوم را تمیز کنید.

ویژگی های مهم تیغه کرکره برقی کروکی

کرکره برقی کروکی مزیت های بیشماری را شامل می شوند، به همین دلیل است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارند. مهمترین ویژگی تیغه کرکره کروکی عبارت است از:

  • حرکت آرام و کاملا بی صدا در درون ریل مخصوص
  • کیفیت رنگ فوق العاده
  • استحکام فوق العاده خوب تیغه کرکره
  • دارای عمر مفید و بالا
  • حداقل فرسایش و استحکاک
  • دارای امنیت بالا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *